Naše nabídka

Dejte o sobě vědět vlastními držáky SPZ Vaší firmy v 3D provedení. 3D reklama je nejúčinnější. Naše podznačky jsou elegatní, zaujmou 3D provedením a chromem a především Vám je vyrobíme přímo dle Vašich potřeb a požadavků!!!  Naše 3D podznačky Vám již konkurence nesundá.

Podložka pod registrační značku je ideální prostor pro Vaši mobilní reklamu. Elegantní 3D podznačky nabízí dobře viditelnou prezentaci Vaší společnosti na každé auto či motorku.

Dejte o sobě vědět atraktivní reklamou s 3D efektem na auto nebo moto podznačce – držáku SPZ.

Podložky se vyznačují nejen skvělými a trvanlivým vzhledem, jedinečným systémem vkládání registrační značky, ale i použitím kvalitního a pružného PP plastu.

Podložky se skládají ze dvou částí, přičemž obě části výrobku splňují mechanické zkoušky od -30C do 80 C v ohybu, krutu a pružnosti při vkládání a vyjímaní registrační značky.

Chromové fólie či fólie v kombinaci s barvou vytváří exkluzivní vzhled a reklama se tak stává skvělým marketingovým nástrojem.

Nově jsme do naší nabídky zařadili podložky s 2D tiskem.

Pro Vaše podznačky Vám vytvoříme grafickou nabídku s náhledy, jak by mohly vypadat. Jelikož se pro každou objednávku vyrábí vlastní 3D forma na CNC stroji, je minimální možné množství od 150 kusů. V základní ceně je vždy grafický návrh zdarma, cnc forma zdarma a jedna barva/chrom zdarma...

Jedná se o nosič registrační značky s reklamní plochou v 3D pro umístění tabulky o rozměrech pro ČR 520 x 110, evropský standart 520 x 115 a pro Rakousko 520 x 120.
TOPlist.cz TOPlist.eu waudit