logo podznacky.cz
www.podznacky.cz
e-mail: objednavky@podznacky.cz
Tel.: +420 602 52 77 99


Držák SPZ pro auto s vlastním logem ve 2D XXL

držák SPZ s 2D XXL Auto21

Novinka: velká XXL podložka pod SPZ v klasickém 2D, ale s přesahem reklamní lišty pro maximální velikost a viditelnost reklamy. Jedná se o stejný produkt jako klasický 2D držák SPZ, jen velikost reklamy může být ještě větší, přečnívající logo nahoře i dole. Ideální pro menší loga firem.

Držák SPZ pro auto, podznačník, podznačka, rámeček, podložka pod SPZ, ve 2D.

Model: velká XXL 2D s vlastním logem

Používáme směs materiálů, který se neláme při běžném použití - nedochází k lámání plastu a následnému vypadnutí SPZ. Stává se Vám, že SPZ vypadne z rámečku pro SPZ při kolizi, nárazem do SPZ tažným zařízením, na parkovišti? A SPZ jste díky tomu ztratili? S naší podložkou pro SPZ minimalizujete ztrátu registrační značky! Drží pevně!

Dejte o sobě vědět vlastními podznačkami Vaší firmy v 2D provedení. Naše podznačky jsou elegantní, zaujmou  provedením a především Vám je vyrobíme přímo dle Vašich potřeb a požadavků!  Naše 2D podznačky Vám již konkurence nesundá...

Pro Vaše podznačky Vám vytvoříme grafickou nabídku s náhledy, jak by mohly vypadat. Jelikož se pro každou objednávku vyrábí vlastní forma na CNC stroji, je minimální možné množství od 200 kusů. V základní ceně je vždy grafický návrh zdarma, cnc forma zdarma a jedna barva zdarma... V případě použití další barvy, je každá účtována za 3 Kč / ks navíc.

Tento nosič je zařazený mezi autodoplňky jako vnější plastový doplněk k vozidlům, který je vyroben vstřikolisem z černých polypropylenových granulí PP. Kompozice materiálu pro reklamní listy je z  polystyrenových kuliček, které jsou vstřikovány pod tlakem do duralové formy dle šablony zhotovené na CNC stroji, podle počítačového návrhu. Barvení vyrobené listy je provedeno pomocí folie pro exteriéry, která je tlakové nanášena, případně jsou barveny obarveným granulátem speciální tiskárnou.

Obě části výrobku splňují mechanické zkoušky od -30°C až po 80°C v ohybu, krutu a pružnosti při vkládání a vyjímání registrační značky. Podle testu TÜV SÜD Czech s.r.o. při těchto klimatických změnách nedochází k žádnému poškození tohoto nosiče.

2D podznačky XXL nabízíme v provedení, snazší demontáž SPZ pro autobazary tzv. převozky:

Cena: 50,00 Kč (41,00 Kč bez 21% DPH)

Minimální počet pro objednání: 200 ks

Skladová dostupnost: do 3 týdnů

Katalogové číslo: podznackynamiruxxl2D

Záruka: 24 měsíců pro spotřebitele/ostatní 6 měsíců

Odkaz pro nákup: https://www.podznacky.cz/2002

nebo https://www.podznacky.cz/2d-podlozka-spz-logem-velka-xxl