• Moto držák SPZ jako dárek TouchStore
  • Moto držák SPZ jako dárek Aprilia

Držák SPZ pro motorku s potiskem

Cena: 44,00 Kč
(36,00 Kč bez 21% DPH)
Ceny při odběru více kusů:
1 ks
500,00 Kč / ks
2 ks
350,00 Kč / ks
4 ks
225,00 Kč / ks
8 ks
137,50 Kč / ks
10 ks
120,00 Kč / ks
20 ks
85,00 Kč / ks
50 ks
40,00 Kč / ks
100 ks
34,00 Kč / ks
200 ks
33,00 Kč / ks
500 ks
31,00 Kč / ks
Skladová dostupnost: obvykle do 7-14 dnů
Záruka: 2 roky
Nahrát data pro výrobu:
Zde napište požadavky pro design, poznámku ke zboží:
ks
Popis
Držák SPZ pro motocykl, podznačník, podznačka, rámeček, podložka pod SPZ, potištěná, vhodná i jako dárek k narozeninám, k výročí, z recese, ale také pro firmy, nejen sportovní kluby, hasiče, pro menší počet aut.

model: s vlastní grafikou, logem a textem, plnobarevný potisk, nerozlišujeme počet použitých barev.

V ceně je zahrnuta grafická příprava dat, napíšete, co chcete mít na držáku SPZ, připravíme návrhy a po souhlasu tiskneme.


Používáme směs materiálů, který se neláme při běžném použití - nedochází k lámání plastu a následnému vypadnutí SPZ. Stává se Vám, že SPZ vypadne z rámečku pro SPZ při kolizi, nárazem? A SPZ jste díky tomu ztratili? S naší podložkou pro SPZ minimalizujete ztrátu registrační značky! Drží pevně!

Dejte o sobě vědět vlastními podznačkami Vaší firmy v netradičním provedení. Tisk v plné barvě, libovolná grafika, pozadí, ornamenty... Naše podznačky jsou elegatní, zaujmou provedením a především Vám je vyrobíme přímo dle Vašich potřeb a požadavků!

Tento nosič je zařazený mezi autodoplňky jako vnější plastový doplněk k vozidlům, který je vyroben vstřikolisem z černých polyprepylenových granulí PP. Kompozice materiálu pro reklamní lišty je z  polystyrenových kuliček, které jsou vstřikovány pod tlakem do duralové formy dle šablony zhotovené na CNC stroji, podle počítačového návrhu. Barvení vyrobené listy je provedeno pomocí folie pro exteriéry, která je tlakové nanášena, případně jsou barveny obarveným granulátem specialní tiskárnou.

Obě části výrobku splňují mechanické zkoušky od -30°C až po 80°C v ohybu, krutu a pružnosti při vkládání a vyjímání registrační značky. Podle testu TÜV SÜD Czech s.r.o. při těchto klimatických změnách nedochazí k žádnému poškození tohoto nosiče.
TOPlist.cz TOPlist.eu waudit